HEJ - привіт- H I- hei - WITAJ







* Z JEDNEJ CIENIUTKIEJ NITKI-RODZI SIĘ ARCYDZIEŁO *



wtorek, 15 października 2013

PODWIĄZKA



PODWIĄZKA
jaki ma mieć kolor
niebieski
biały?


Moja jest biała
takie było zamówienie
sorki za jakość zdjęć





Kwiat z dodatkiem błyskotek ;))





Czas tak szybko ucieka, że niedługo a Karo
taką będzie zakładać :)
Ale teraz niech będzie dzieckiem i cieszy się, jak najdłużej, z przejażdżek rowerowych;)




A może moja chrześnica
taką będzie potrzebować?
Sara - tęsknimy - kiedy przyjedziesz?






Kochani jaką macie jesień?

Wszystko przyszykowane do zimy?

Jak tam Wasze ogrody (balkony)?

          Szykujecie już się do Świąt?
  U mnie gwiazdkowo, powolutku się dzierga hihi








                                                                                                 balerinka





sobota, 12 października 2013

200 i 141




200 i 141
to
200 POST i 141 OBSERWATORÓW


Tak sobie siedziałam,
cięłam i dziergałam.
Myślałam o czym tu napisać,
bo 200 post
trochę zobowiązuje?


I tak nastrojowo się zrobiło,
róże jesienne (już ostatnie) zamieszkały
w świecznikach




Ciastka ktoś przyniósł,
na mojej wyszukanej i wytęsknionej
paterze hihi




















Wracajmy do tego o czym Wam chciałam napisać 
NOWE GREEN CANOE - JESIENNIE
               KLIK


A w nim moje ulubione i chyba nie tylko moje
jest jeszcze ale o tym 
to musicie sami poczytać i zobaczyć
i jak to moja córka mówi
*kopalnia wszystkiego*
Napiszcie co Wam się podobało i czy czytaliście?
Bo jest tam jeszcze ktoś?
CZYTAJCIE;)


A jeśli przy czytaniu jesteśmy,
to ja czytam i czekam zawsze na
moje Mieszkanie.
Też tak macie?


 A w nim jest MASZKA,
gratulacje kochana, może kiedyś ugościsz kogoś z nas na tym cudownym fotelu ?
Ale kto nie czytał, to nie wie o czym pisze, wygrała 2 miejsce w konkursie JUPIII






Odwracam stronę a tam moja
co ja piszę NASZA






Miłej lektury kochani ;))

I 2setny post dobiega końca,
miałam pisać o dzierganiu ale,
no właśnie ale, bez WAS by mnie tu nie było
i dlatego napisałam o WAS
Cieszę się tak samo jak Wy JUPIIIII


Do następnego kliknięcia
W imieniu KARO - DZIĘKUJE kissss
za komentarze :))




balerinka




PS
Romantycznego wieczorka życzę ;))




piątek, 11 października 2013

SAL i KRZYŻYKI




Zapisałam się na SAL Świąteczny
kiedyś zastanawiałam się i chyba nie tylko ja, co to jest *SAL*
Dla tych Wszystkich którzy tak mieli to zapraszam TU KLIK
Fajna zabawa, nowe znajomości 
i najważniejsze - nauka
lub przypomnienie sobie czegoś, tam, z przeszłości hihi





A jak mama coś robi, to i dzieci też to chcą 
              robić ;)))
Mam nadzieję że nie będziecie tacy krytyczni,
oto co zrobiła Karo jak to mówią *pierwsze koty za płoty*

                                    



Razem postanowiłyśmy,
że jak coś robić,
to może to wykorzystać,
na prezenty Świąteczne

A tak już się prezentuje następny RENIFER
BĘDĄ  BOMBKI





A tak wyglądają moje krzyżyki hihi
mała zmiana, trzeba było co nieco pociąć
kupić nowe nici i włala jest ;))



Było tak - pamiętacie KLIK

Dzięki *Sycylii* czyli Magdzie (znajdziecie ją tu KLIK)
zmieniłam cały projekt, bo jak coś nie wychodzi
to trzeba to zmienić, po prostu nie jest nam to pisane.
Kochana kissssssss




A tak więcej, to mam zamkniętą listę
        PODAJ  DALEJ
dziergam, tylko czy niespodzianki się spodobają?



WITAM u siebie nową koleżankę KLIK
KOCHANA  jak tu trafiłaś, do mnie?




KISSSSS za komentarze, dzięki nim wiem
co w trawie piszczy i jakie tam przylatują  motyle,
a tak na poważnie to dzięki nim JESTEM
Jak nie piszę TU, to wpadam do WAS z wizytą ;))








                                  balerinka





                                                               

sobota, 5 października 2013

SCART i BERET



WSZYSCY 
O TEJ PORZE ROKU NOSZĄ
SCART
CZYLI OTULAJĄ SZYJE CZYM TYLKO MOŻNA
CHUSTY
APASZKI
SZALIKI
KOMINY
Niestety pogoda nas nie rozpieszcza
ale jak to mój tata mówi
*zawsze mogło być gorzej*
Kochani dbajcie o siebie,
zakładajcie kolory ;))
Z ostatniego posta wiem że w waszych szafach 
mieszkają szarości,granaty
a one kochają *kolorki*
Och był też kolor ekry i beż i czerwony i żółty 
w dwóch szafach ;))




Zrobiłam komin
dla rocznej dziewczynki,
brak *manekina* muszę poczekać czy pasuje,
dołączyłam kwiatek
aby można było związać jak będzie
za szeroki ;)









Jak komin to jeszcze beret
  tylko jak go pokazać - dół



góra ;))





i najważniejsze ,
pytałam się  * co to takiego?*





To zdjęcie wszystko
wyjaśnia ;))








Witam u siebie 140 obserwatora KLIK
KOCHANA jak to się stało, że piszemy ze sobą a Ciebie tu nie było?

Już, puka do mnie 2setny  post, tuż tuż ;))

Powolutku szykuje niespodziankę 
dla wpadających tu czasami i tych stałych czytaczy hihi



A dziś Tym którzy planowali *resetować*
się w domkach i spędzić ten dzień pod kocykiem,
powiem tyle ostatni dzień ze słoneczkiem,
podobno teraz przed nami deszcz i deszcz :(






                                          balerinka








czwartek, 3 października 2013

BŁĘKITY i Podaj Dalej








Każda z nas ma swój
ukochany kolor
do którego mamy słabość 
i bez którego nasza szafa nie istnieje hihi
Ja mam 
błękity
i
szarości ;))
A WY ?


Moje błękity
powolutku  się dziergają 
I nabierają kształtów 



A to mieszkało na dnie szafy
Co to takiego?
Przyda mi się do tego KLIK



                                           COŚ MI CHYBA NIE WYCHODZI :(





ACH i najważniejsze PODAJ DALEJ
Przesyłka przywędrowała do mnie od KLIK
czyli od Magdy , zapraszam do niej,
nie tylko robi te cuda które dostałam, ale też ... a to musicie sami zobaczyć
Miłego oglądania 

Była tak zapakowana że nie wiedziałam
od czego zacząć ;))
Nie wiem jak tam WY ale ja kocham jak coś jest fajnie zapakowane JUPPPIII
Zaczynamy 




Cudowny naszyjnik, pierwszy taki i tylko mój ;))



Kolczyki w moim kolorze ;))



Słodkości i kawusie 





Były jeszcze kolczyki z kokardką,
 tylko ktoś je zabrał i podobno fajnie się noszą ;))

Zapraszam jedną osobę do zapisania się do
PODAJ DALEJ tutaj
i jeszcze tutaj KLIK   ;))




Dla czytających i zostawiających komentarze
balerinka przesyła kisssssyyyy




                                  balerinka


PS.
Basiu i dla WAS zdjęcie
Takie małe A4 ;))










WAŻNE ;)

Wszystkie zdjęcia umieszczone na tej stronie są moją własnością, chyba, że zaznaczono inaczej.Wykorzystanie ich w jakikolwiek sposób, bez mojej uprzedniej zgody, jest niezgodne z prawem.Wszystkie prace pokazane na tej stronie są mojego autorstwa – chyba, że w opisie zaznaczono inaczej.