ZABAWA
mile widziana
nie tylko dla dzieci
dla NAS też ;))
Do zabawy zaprosiła DIANA
wszystkich chętnych mających *ścinki* i bloga ;))
Mając tyle nitek, włóczek i kolorów do wykorzystania.
Powstały ....
później zostały przyszyte, takimi oto guzikami
i najważniejsze OGON ;))
Tak powstał kucyk dla małego elfika.
(później całość bo to niespodzianka)
Z pozostałych ścinek powstała BRANSOLETKA ;))
Oj nawiązałam się troszkę,
a ile razy poprawiałam aby nie uciekały.
Koniec pracy ,
A to przyszło do mnie, gdy klikam z WAMI ;))
mniam
( kwiat zrobiony przez Karo )
Jak tam u WAS z pogodą?
Lato posyła nam ostatnie
swoje promienie ;))
Korzystajcie :)
Mi zostały jeszcze do zrobienia
dżemy jabłkowo-brzoskwiniowe
Super do rogalików na zimowe wieczory
balerinka
Ps.
Podbija sklepy to już wiem ;))
KOCHANE tak to balerinki
na zdjęciu TU - BRAWA I KISSS