HEJ - привіт- H I- hei - WITAJ







* Z JEDNEJ CIENIUTKIEJ NITKI-RODZI SIĘ ARCYDZIEŁO *



piątek, 6 września 2013

BIKE ;))




KOCHANI to dla WAS
piękna pogoda za oknem
a ja mam dla Was taką
małą inspirację,
nie tylko dla tych co mają jednoślady ;)))











Więcej znajdziecie tu KLIK





                                                                                              balerinka


Ps.
 DZIĘKUJĘ że piszecie ;))
Wspaniałego piątku :)





czwartek, 5 września 2013

WYMIANKI



Duża ilość zdjęć i WYMIANKI
z pomocą fotografa KARO


WYMIANKA LETNIA





                   WYSŁAŁAM  DO  KLIK







DOSTAŁAM OD KLIK






                       






                                                        WYMIANKA z OWADEM
           KLIK



WYSŁAŁAM do KLIK








DOSTAŁAM OD KLIK
   Zdjęcie serwetki z bloga Magdy 

Były jeszcze słodycze, tylko ktoś je zjadł ;))






 A że wczoraj miałam z M małą rocznicę
i dostałam takie kwiatki ;))


A ten dla WAS że jesteście ;)))
Jak by tu M zaglądał to nic mu nie mówcie hihi







Mam nadzieję że Was nie zamęczyłam ilością zdjęć.
Do następnego, kliknięcia.
Diana napisz jaki kolor chcesz? Balerinek?





                               balerinka


PS.
Wczoraj powinnam się cieszyć i bawić, ale tak nie było - życie :(
Pokaże WAM zdobycz sobotnią KARO
Znacie?
Takie i WAM życzę uśmiechu ;)))
Kto marzy ten ma.......

                               









poniedziałek, 2 września 2013

BALERINKI



Dziś tak szybciutko
nowy rok szkolny
pogoda do ......
PADA :(



BALERINKI
do wózka
taka mała przypinka
musi być w kolorze czerwonym













    Kochani mam nadzieję, 
że u Was słoneczko ;))
Tego Wam życzę, a wiem że niektóre z Was dziś z małymi elfami maszerują pierwszy raz do przedszkoli i szkół  BRAWOOOO





                                                                                    balerinka

Ps.
Karo dziś idzie do czwartej klasy,
nowa pani i jeszcze ta pogoda za oknem :((






sobota, 31 sierpnia 2013

Letnia opowieść ;))




  Tak sobie myślę i myślę,

zapisałam się TU i opowiem Wam , no właśnie co
                  popatrzcie i poczytajcie ;)



Letni wyjazd - BIWAK;))
Taki wyjazd to wyzwanie nie tylko dla rodziców
ale też dla ich pociech.
Trzeba zabrać prawie cały dom
i zadbać o dzieci.
Tylko dzieci zajmują się wymianą wiadomości

                                   piją, zgadnijcie co?


i idą na PODCHODY
(pamiętacie jak ta zabawa trwa?)
W lewo czy w prawo?


szukamy?

zbieramy?

słoneczko?


i mamy NAGRODY






 A rodzice, co robią?
To zostawiam Waszej wyobraźni, hihi
Ja czasami robiłam TO i wiele innych rzeczy, ale to może w innej historii.
ZAPRASZAM do wyobraźni.



         Kochani dziś taka piękna pogoda,
          słoneczko świeci,
       błękit nieba och to jeszcze LATO ;))



         DZIĘKUJĘ że piszecie do mnie ;))



                                          balerinka

Ps.
Kochani na pewno pokażę KUCYKA




środa, 28 sierpnia 2013

ZABAWA z Dianą , kucyk i bransoletka




ZABAWA
mile widziana
nie tylko dla dzieci
dla NAS też ;))


Do zabawy zaprosiła DIANA
wszystkich chętnych mających *ścinki* i bloga ;))
TU






Mając tyle nitek, włóczek i kolorów do wykorzystania.
Powstały ....


  później zostały przyszyte, takimi oto guzikami



i najważniejsze OGON ;))
Tak powstał kucyk dla małego elfika.
Robiony z myślą o  TEJ OSOBIE
(później całość bo to niespodzianka)



Z pozostałych ścinek powstała BRANSOLETKA ;))
Oj nawiązałam się troszkę,
 a ile razy poprawiałam aby nie uciekały.


Koniec pracy ,



 A to przyszło do mnie, gdy klikam z WAMI ;))
mniam
( kwiat zrobiony przez Karo )





Jak tam u WAS z pogodą?
Lato posyła nam ostatnie
swoje promienie ;))
Korzystajcie :)


Mi zostały jeszcze do zrobienia
dżemy jabłkowo-brzoskwiniowe
Super do rogalików na zimowe wieczory





 balerinka




Ps.
ANETKO jak taszka?
Podbija sklepy to już wiem ;))

KOCHANE tak to balerinki 
na zdjęciu TU - BRAWA I KISSS 







WAŻNE ;)

Wszystkie zdjęcia umieszczone na tej stronie są moją własnością, chyba, że zaznaczono inaczej.Wykorzystanie ich w jakikolwiek sposób, bez mojej uprzedniej zgody, jest niezgodne z prawem.Wszystkie prace pokazane na tej stronie są mojego autorstwa – chyba, że w opisie zaznaczono inaczej.