HEJ - привіт- H I- hei - WITAJ* Z JEDNEJ CIENIUTKIEJ NITKI-RODZI SIĘ ARCYDZIEŁO *czwartek, 19 kwietnia 2012

KOMUNIA - zaproszenie

Zaczeliśmy prace od zrobienia zdjęcia i "generalnej" przymiarki. Dobrze jest wiedzieć czy wszystko leży jak ulał i czy małej będzie wygodnie i najważniejsze czy się podoba :) . Natura kobiet, "musi być łał" i "nowe".

Popatrzcie

Wydrukowałyśmy zdjęcie czarno białe, dodałyśmy odrobinkę tesiemki,grubej białej kartki ,bibuły z której urosły kwiatki posypane srebrnym brokatem i powycinałyśmy płatki listków (dziurkacz ozdobny 1,5cm - dp Craft) z białego papieru porowatego.
Karo nadała im kształt , liści :)
Tym sposobem wyszły nam zaproszenia na komunię, które zgłaszamy do wyzwania http://scrapek.blogspot.com/2012/04/wyzwanie-nr-7-kwiaty-we-wosach.html . Życzymy wszystkim spełniania swoich marzeń "Marzenia, nawet utopijne, mobilizują do realizacji pragnień" (Longin Jan Okoń).


BLIżEJ :)

Brokat, kto nie lubi błyszczeć ?5 komentarzy:

 1. No i brawo!!!! własnoręcznie robione zaproszenia:)
  Córa pewnie pęka z dumy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tu Cię zaskoczymy robiłyśmy razem wspólnymy siłami. Na tym nie koniec, pochwalimy się ;))))

   Usuń
 2. PIĘKNE ZAPROSZENIA! bardzo pomysłowe,oryginalne i robione z córcią! super!!! dziekuje za udział w zabawie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super zaproszenia a moja córcia ma bardzo podobny wianuszek na komunię :) Serdecznie dziękujemy za udział w wyzwaniu Scrapek.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje za tak ciepłe słowa,
   27.05 wielka "gala" ;))

   Usuń

Thank you for writing to me - BALERINKA

WAŻNE ;)

Wszystkie zdjęcia umieszczone na tej stronie są moją własnością, chyba, że zaznaczono inaczej.Wykorzystanie ich w jakikolwiek sposób, bez mojej uprzedniej zgody, jest niezgodne z prawem.Wszystkie prace pokazane na tej stronie są mojego autorstwa – chyba, że w opisie zaznaczono inaczej.